віддалені робочі місця

Дата: 11.08.2017 15:42

З метою максимального наближення послуг, що надають органи Пенсійного фонду України та Державної служби зайнятості України, на базі Ганнопільської сільської ради, були утворенні віддаленні робочі місця Славутського об'єднананого управління Пенсійного фонду України та Славутського міськрайонного центру зайнятості.

Консультації фахівців центру зайнтості спрямовані на пошук нових, нестандартних підходів для вирішення питання подолання безробіття, наближенню послуг служби зайнятості безпосередньо до мешканців громади.

Фахівці пенсійного фонду надаватимуть консультації щодо видачі виготовлених довідок, оригіналів трудових книжок; допомоги в заповненні та прийомі анкети на виготовлення пенсійного посвідчення; видачі пенсійного посвідчення; надання переліку документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок; надання довідкової інформації

Представники Славутського об'єднананого управління Пенсійного фонду України надають консультації 1 та 3 понеділока кожного місяця.

Представники Славутського міськрайонного центру зайнятості надають консультацію щосереди.

З 1 вересня надаватимуться послуги фахівцями Центру надання адміністративних послуг.