Нарада старост Ганнопільської ОТГ

Дата: 10.01.2018 15:39

В приміщенні адміністративного центру Ганнопільської ОТГ 09.01.2018 р. відбулась нарада старост. Під керівництвом сільського голови М.І.Медведюк та її заступників виносились питання щодо ремонту доріг, дотримання режиму роботи об’єктів торгівлі, забезпечення скрапленим газом населення, проведення санітарної очистки кладовищ та їх огородження, обрізання дерев, благоустрій сіл, в тому числі складався план роботи соціально-економічного розвитку громади на 2018 р.

В.М.Власюк акцентував увагу старост на контроль режиму роботи ФАПів, бібліотек та будинків культури. Піднімалось питання неблагополучних сімей.

Секретар ради Н.В.Трач звернула увагу на впорядкування документації, належного ведення даних статистичного спостереження, дворогосподарських книг, розгляд звернень громадян та їх рішення.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення  щодо подальшого розвитку і благополуччя громади.Фото без описуФото без опису