В Ганнопільській громаді відсвяткували Масляну

11 лютого в Ганнопільській громаді пройшло святкування Масляної. Біля Ганнопільського сільського будинку культури зібралися жителі громади, керівництво, сільські депутати та аматори сцени, які показали все багатство і красу народних звичаїв і обрядів.

Відкриваючи свято, голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Іванівна Медведюк від щирого серця привітала усіх присутніх.

Народне гуляння продовжилося тематичними концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності, іграми, конкурсами та розвагами, а також частуванням млинців, вареників та пиріжків.

Проводилися конкурси та розігрувалися наступні номінації:

• Найбільша кількість випечених млинців
  • Найбільший млинець
  • Найоригінальніший млинець
  • Найменший млинець

Учасники конкурсів отримали чудові подарунки.

По завершенні виступів творчих колективів усі разом спалили опудало зими та загадали бажання скорішого приходу весни та тепла, а ще миру на нашій рідній Україні.