Відкриття Ганнопільської сільської бібліотеки

Дата: 15.05.2017 15:02

12 травня 2017 року відбулося урочисте відкриття Ганнопільської сільської бібліотеки після капітального ремонту.

Даному заходу передувала клопітка робота по реконструкції, утепленню, обладнанню сучасними меблями та технікою приміщення бібліотеки за фінансування Ганнопільської об’єднаної територіальної громади. У бібліотеці реконструювали внутрішнє та зовнішнє оздоблення, створили дві зали для проведення заходів, зону для роботи з комп’ютерною технікою, інтернет-ресурсами, wi-fi.

На заході були присутні голова Ганнопільської ОТГ- Медведюк М.І. та її заступник - Власюк В.М. та гості: голова Славутської райдержадміністрації - Б. Маршук , директор обласної універсальної наукової бібліотеки - К. Чабан, заступник директора  обласної універсальної наукової бібліотеки - В. Маковська, голова Славутської районної ради - Л. Радзивілюк, голова Берездівської ОТГ - В. Васьківський, представник народного депутата України Романа Мацоли - Л. Васільєва, представник політичної партії «За конкретні справи» - В. Гарбарук, виконавець ремонтно-будівельних робіт - Б. Горбачевський, представники депутатського корпусу, закладів культури, ЗМІ, громади села. Багато гостей прийшли  на захід з подарунками та новими книгами для закладу.

Відтепер жителі Ганнопільської громади зможуть отримати широкий та комфортний доступ до цікавих книжкових видань та всесвітньої мережі інтернет.