Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

«Чорнобиль не має минулого часу»

26 квітня 2017 року суспільство вкотре згадує техногенну, екологічно-гуманітарну катастрофу, спричинену вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, яка сталася в ніч на 26 квітня 1986 року. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
Цієї середи в Ганнопільському будинку культури була проведена година-спогадів - «Чорнобиль не має минулого часу». Відбулася зустріч керівництва громади з ліквідаторами від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та активними громадськими діячами.
Захід розпочався літературно-музичною програмою, яка була присвячена ліквідаторам Чорнобильськогої катастрофи. На ньому були присутні: голова Ганнопільської сільської ради – Медведюк Маргарита Іванівна, її заступники – Власюк Віктор Миколайович та Поногайбо Валентина Петрівна, виконавчий апарат Ганнопільської сільської ради, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що проживають в громаді та жителі Ганнопільської сільської ради.
В День пам’яті, в День скорботи і роздумів присутні запалили поминальні свічки. Героям-ліквідаторам вручили цінні подарунки.
Урятований світ, — найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи не падала на землю гірка зірка Полин..« повернутися до списку новин