Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

Святкування "Дня Святого Миколая"

19 грудня в будинку культури Ганнопільської сільської ради пройшов захід до Дня Святого Миколая, який відвідали діти-сироти, діти учасників АТО та діти, які позбавлені батьківського піклування.

На святкуванні, дітлахи поласували солодощами. Було проведено багато цікавих конкурсів. Їх дуже порадували виступи артистів. Особливо сподобався виступ клоуна .На празник завітав і народний депутат України – Роман Мацола, який привітав діток та разом із Святим Миколаєм роздав подарунки.Цей день став днем зустрічі з мріями, святом дитинства та щедрості.

Ганнопільська ОТГ щиро вдячна нашим меценатам , Народному депутату Р. Мацолі, обласним депутатам О. Міклушу, А. Фрідману, команді « За конкретні справи», АСТ « Акріс Агро» за те, що Ви подарували нашим дітям солодке свято. Нехай Господь віддячить Вам за добрі діла сторицею. Бажаємо Вам світлої Господньої радості, миру, здоров'я і благополуччя. Нехай защедрить Вас і Ваші родини Господь своїми щедрими і багатими милостями.« повернутися до списку новин