День Соборності і Свободи України

22 січня у Ганнопільському сільському будинку культури відбувся захід до  Дня Соборності та Свободи України. В даному заході прийняли участь школярі Ганнопільського НВК на чолі з директором Самчук Л.А., керівництво Ганнопільської ОТГ – Поногайбо В.І. та Власюк В.М., учасники художньої самодіяльності та жителі Ганнопільської громади.

Виступи школярів та привітання зі святом вкотре переконали всіх присутніх в тім, що в єдності наша сила! Тож Слава Україні та її народові!

Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання демократичної і могутньої України!