Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

З ДНЕМ ЗНАНЬ

Шановні педагоги, дорогі школярі та батьки!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях в майбутнє для кожного з Вас.

Бажаємо всім, хто сьогодні здобуває освіту, пишатися часом, проведеним у стінах Ваших навчальних закладів. Цінуйте своїх учителів — людей, які вкладають у кожного з Вас частинку серця, поважайте батьків, однокласників. Будьте впевнені у власних силах і здібностях.

Окреме, велике спасибі Вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, та до людини як найбільшої гуманітарної цінності. Бо саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни. Міцного Вам здоров’я, терпіння на щасливого нового навчального року!

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, дитячий садочок, позашкільні заклади освіти, кожну родину!

Успіхів Вам у праці та навчанні!« повернутися до списку новин