До уваги користувачів субсидій!!!

Дата: 12.01.2018 12:45

Ганнопільська сільська рада повідомляє, що Управління соціального захисту населення Славутської РДА здійснює прийом документів для оформлення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого пічного побутового палива на 2018 рік.

Такою допомогою мають можливість скористатися ті сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо. Субсидія їм надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік в готівковій формі на особовий рахунок в банку.

Нагадуємо, що дана субсидія призначається на календарний рік. Після закінчення терміну, автоматичний перерахунок відповідної субсидії не відбувається.
Тому, радимо не зволікати та своєчасно подати документи для оформлення субсидії.

Адреса Управління соціального захисту населення Славутської РДА: м.Славута, вул. Соборності, 12.