ЗІ СВЯТОМ!!!
Дата: 25.11.2016 12:23
Кількість переглядів: 823
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404941/d07b8dab089c97600421f9c805c617b9.jpg)
Листопад 2016 року видався багатим на визначні події — це і День працівника соціальної сфери України, Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, День української писемності та мови, День працівників сільського господарства України, а для жителів Ганнопільської об'єднаної територіальної громади ще й рік з часу утворення громади.
24 листопада припала річниці утворення Ганнопільської об’єднаної територіальної громади.
Зі святом, Вас, дорога Ганнопільська громадо!!!
Нехай зростає та процвітає наша улюблена громада! Хай щастя, любов і достаток живуть у кожному селі, на кожній її вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу сім’ю.
« повернутися