Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

29 жовтня – День автомобіліста

Шановні автомобілісти та працівники автомобільного транспорту!

Від імені Ганнопільської сільської ради щиро вітаємо з професійним святом всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом та утримують в належному стані дороги і вулиці міста, а особливо, водіїв Ганнопільської громади, які щодня довозять працівників до своїх робочих місць, школярів до навчальних закладів.

Ваша професія – особлива, зі своєю романтикою та своїми традиціями. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму і таланту.

Усі ми щодня користуємося транспортом, а виходить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід висловити слова вдячності за Вашу роботу.

Бажаємо Вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальших успіхів та безпеки на дорогах!« повернутися до списку новин