У с.Ганнопіль відбувся огляд художньої самодіяльності

Дата: 20.02.2017 11:36

У с.Ганнопіль відбувся огляд художньої самодіяльності

Виступи учасників відбувалися в приміщенні Ганнопільського будинку культури. В огляді взяли участь 7 загальноосвітніх навчальних закладів Ганнопільської громади.

Цього року було представлено 22 номери художньої самодіяльності, що вражали технікою та емоційністю виконання, артистичністю, силою і виразністю голосу і, звичайно, зовнішнім виглядом виконавців, тож вибрати найкращих суддям було непросто.

За прекрасно організоване мистецьке свято, усім учасникам, та усім присутнім за теплі та щирі оплески приємно проведений час, зі словами подяки виступив голова Ганнопільської сільської ради Маргарита Медведюк . Яка вказала також і на недоліки, щоб маленькі таланти звернули увагу, над чим треба попрацювати, аби на наступні роки в нашому співочому та пісенному краї були  талановиті, творчі люди, готові дарувати радість й тепло оточуючим, допоки й житиме та процвітатиме наша земля.