Найкращий читач 2017 року

Дата: 04.04.2017 11:25

Книга веде читача у світ улюблених героїв, навчає хорошим вчинкам та робить життя цікавішим.
  17 березня у Ганнопільській об’єднаній територіальній громаді пройшов конкурс «Кращий читач 2017 року». У світлому та теплому приміщенні бібліотеки зібралися учні 6-7 класів, які люблять нетлінне і вічне творіння людства – книгу, аби розповісти про себе та про цікаві прочитані книги.
   Учасники конкурсу читали книги як зарубіжної так і вітчизняної літератури, а саме: Дж. К. Ро?лінґ «Гаррі Потер», Монтгомері Люсі Мод «Енн із Зелених дахів», Мензатюк Зірка «Таємниця козацької шаблі», Володимир Рутківський «Гості на мітлі», Микола Магера «Хлопчаки», Галина Кирпа «Мій тато став зіркою», Джері Стронг «Гармидер у школі» та інші.
Як бачимо, учні більше полюбляють українських письменників.
   Свято пройшло в теплій, дружній атмосфері. Всі  учасники конкурсу гідно представили себе, але конкурс є конкурс, тому є переможці і переможені.
   Перше місце одержала учениця 6 класу Великоскнитського НВК - Попчук Антоніна Іванівна.
   Друге місце зайняла учениця 6 класу Ганнопільського НВК -  Бунда Ольга Миколаївна.
   Не оминули нагороди і інших учасників конкурсу, адже для кожного з них були вручені цінні подарунки.