Андріївські вечорниці

Дата: 15.12.2016 11:04

Із давніх-давен Україна славилася своїми звичаями та обрядами. Одним із найулюбленіших свят молоді були  «Андріївські вечорниці», на яких дівчата ворожили, знайомилися з хлопцями, жартували, співали, танцювали, пекли калиту, варили вареники. Забавою для хлопців було кусання калити. Нині ми також шануємо традиції наших предків.

13 грудня в Ганнопільському Будинку культури відбулися «Андріївські вечорниці», учасниками яких стали учні 9 – 10 класів Ганнопільського НВК. Підготували святковий захід класний керівник учнів 10 класу Ковальчук Лариса Валеріївна та педагог організатор Савич Людмила Михайлівна.

На свято були запрошені Сільський голова об’єднаної  територіальної громади  Медведюк Маргарита Іванівна,  заступник Сільського голови Власюк Віктор Миколайович, вчителі, учні.

По закінченні свята Сільський голова Медведюк Маргарита Іванівна привітала всіх із Святом Андрія Первозванного, подякувала всім учасникам за виступ та подарувала солодощі.