3 грудня - Міжнародний день інвалідів.

Дата: 05.12.2016 11:01

3 грудня - Міжнародний день інвалідів.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, але він нагадує всім нам, що серед нас є люди, котрі потребують особливої уваги і турботи.

Ганнопільська сільська рада за підтримки депутата Хмельницької обласної ради Міклуша Олександра Петровича привітала людей з обмеженими можливостями. Інвалідам І групи, Інвалідам АТО та інвалідам дитинства яким виповнилося 18 років були вручені подарунки. Хочеться звернутися зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми. Доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену повагу і людську шану.

Тож від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, щастя, довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях.