Ганнопільська громада
Славутський район, Хмельницька область

СВЯТО ДИТИНСТВА

Першого червня Ганнопільська об’єднана територіальна громада відзначила Міжнародий день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії.

«Діти – це квіти землі, майбутнє нашої незалежної України», - сказала Маргарита Іванівна Медведюк, голова Ганнопільської сільської ради, вітаючи усіх присутніх зі святом.

Привітав  дітей та всіх гостей  на святкових врочистостях і депутат обласної ради Олександр Петрович Міклуш.

Під музику духового оркестру Киликиївського НВК шикувалися команди шкіл на конкурсно-розважальний захід. Програма свята складалася з різноманітних ігор та цікавих конкурсів, в яких діти активно брали участь. Найцікавішими з них були : «Караоке», «Ріпка», «Кенгурята», «Змійка» та спортивно-розважальні змагання. Діти також активно брали участь в пісенному, танцювальному, поетичному конкурсах.

Визначити переможців було неможливо, бо всі активно та старанно виконували  запропоновані їм  завдання. Перемогла дружба, тому всі команди  за активну участь в розважальній програмі отримали подарунки та солодощі.

Протягом  дня на стадіоні працювали дитячі атракціони. Дітлахи досхочу стрибали на батуті, намагалися втриматися на крутих східцях, гралися з веселим клоуном, вчилися від нього маленьких фокусів.

Щирі посмішки та радісні вогники в дитячих очах були найбільшою подякою організаторам святкування Міжнародного дня захисту дітей, а також  спонсорам заходу – Ганнопільський сільській раді та Олександру Петровичу Миклушу.  

Сподіваємося, що  веселий дитячий настрій, який панував цього дня, передався всім присутнім на святі.« повернутися до списку новин