Про атестацію бібліотекарів Ганнопільської ОТГ

Дата: 04.01.2018 10:31

У кінці грудня в приміщенні Ганнопільської сільської бібліотеки пройшла атестація  працівників сільських бібліотек Ганнопільської ОТГ. Атестацію проводив начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Власюк В.М. та члени атестаційної комісії.

Завдання атестації – оцінка професійної кваліфікації і ділових якостей бібліотечного керівника на основі об’єктивних, обґрунтованих критеріїв, виходячи з результатів його роботи; цілеспрямоване неперервне підвищення професіонального рівня бібліотекарів, встановлення відповідності між якістю і оплатою праці.

Основними критеріями при проведенні атестації є показники кваліфікації, професіоналізму, результативності.

Атестацію успішно пройшли усі бібліотекарі нашої громади, а саме: Кравченко Г.М, Казакова Т.К., Каленюк Н. П., Копель Г. В., Кондратюк Л. Л., Шахнюк С. П., Добринчук В. Є., Мархайчук І. М.