З 90- річчям Гезун Надіє Терентіївно

Дата: 11.10.2017 10:30

Вже стало  доброю традицією в  Ганнопільській  об’єднаній територіальний громаді  вітати ювілярів з Днем народження.

9 жовтня 2017 року Гезун Надія Терентіївна, жителька села Великий Скнит, святкувала свій ювілейний День народження – 90 років.

Надія Терентіївна народилася в багатодітній сім’ї колгоспників. Крім Надії у батьків було ще 7 дітей, тож нелегким видалося дитинство та юність ювілярки.

За 90 років  Надія Терентіївна пережила чимало, все своє життя присвятила сім'ї, виховавши 2 доньок  і  сина.

У  цей святковий день Надію Терентіївну  вітали її рідні, від Виконкому Ганнопільської сільської ради ювілярці  вручили подарунок  та побажали міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії, щоб кожен день дарував задоволення від життя! Фото без опису