Семінар-практикум вчителів початкових класів

Дата: 15.01.2018 10:07

12 січня  2018 року в Малоскнитському НВК  відбувся  семінар - практикум  учителів початкової школи на актуальну проблему сьогодення  «Формування ключових компетентностей молодших школярів через дидактичну гру» .

Над розглядом проблеми працювали вчителі початкових класів 7 закладів загальної середньої освіти Ганнопільської ОТГ. Метою семінару-практикуму було  ознайомити учасників з системою роботи школи в умовах впровадження нового Державного стандарту.

Для участі у роботі семінару було залучено 14  вчителів-класоводів 4 та 3  класів. Практичну складову, а саме моделювання з колегами дидактичних ігор за основними ключовими компетентностями молодших школярів, провела  Ільчук Л. П. , голова методоб’єднання .

У рамках семінару проведено  урок  української мови у 3 класі « Іменник» (вчитель Левонтюк Людмила Леонідівна) та урок літературного читання «У світі дитинства», на який  запросили до себе учні 4 класу з класоводом Ганною Степанівною Федорчук. Різноманіття дидактичних ігор на різних етапах уроку, широке використання електронної презентації, інтерактивні методи навчання, різні види читання, висока активність учнів засвідчили майстерність вчителів, результативність педагогічної праці.

По завершенню семінару учні  початкових класів заспівали колядки, щедрівки  та подарували на згадку ангелочків, які виготовили самі. Вчителі підвели підсумки, поділилися враженнями щодо реформування освітньої галузі. Усі представлені види роботи сприяли підвищенню фахового рівня, професійної компетентності учителів початкових класів. Корисний досвід та позитивні емоції були невід’ємною частиною семінару.Фото без опису