3 березня 2017 року в Україні день жалоби за загиблими шахтарями «Шахта «Степова»

Дата: 03.03.2017 10:05

3 березня 2017 року в Україні день жалоби за загиблими шахтарями «Шахта «Степова»

2 березня о 12.46 у с. Глухів Сокальського району Львівської області на шахті №10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля» на горизонті 550 м внаслідок вибуху стався обвал гірської породи.

За офіційними даними, на шахті працювало 172 гірники, на аварійній ділянці 34 гірники, з яких вісім загинуло та шістьох гірників з травмами піднято на поверхню

Президент Петро Порошенко підписав Указ №52/2017 «Про оголошення в Україні дня жалоби» у зв'язку із трагічною загибеллю шахтарів. Відповідним Указом, з метою вшанування пам'яті загиблих, 3 березня 2017 року оголошено днем жалоби в Україні.

Згідно документу, у цей день о 12:00 хвилиною мовчання буде вшановуватись пам'ять загиблих на всій території України.

На будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущений Державний Прапор України.