Не позичене, а своє

Дата: 17.01.2018 10:04

Комунальному підприємству Ганнопільської сільської ради подарували чудовий трактор. Даний презент отримали від СФГ «Клепачі», підприємства яке не один рік допомагає нашій громаді.

Представники Ганнопільської сільської ради вдячні для керівників підприємства, Конончук Ніні Іванівні та Конончуку Івану Степановичу, за потрібний  подарунок.

Для того щоб приводити наші вулиці до ладу і влітку, і взимку, за кошти сільської ради придбають навісне обладнання для прибирання та коригування дорожнього полотна між селами в зимовий період.

Дана техніка сприятиме покращенню благоустрою сіл об’єднаної громади, поліпшенню екологічної ситуації, шляхом надання послуг населенню таких як навантаження, вивіз та загортання сміття на сміттєзвалищах, очищення снігу та снігових заметів.