Огляд готовності місцевої пожежної охорони

Дата: 26.06.2017 09:54

23 червня під керівництвом заступника начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області  Сергія  Юри  спільно із працівниками Славутського районного сектору на базі  Ганнопільської сільської пожежної охорони  було проведено огляд готовності місцевої пожежної охорони  Берездівської та Ганнопольської обєднаних територіальних громад до виконання покладених завдань за призначенням із гасіння пожеж та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у сільській місцевості.
    У процесі огляду особливу увагу звернули на укомплектування техніки аварійно-рятувальним обладнанням, забезпечення особового складу захисним одягом та спорядженням.
    За результатами огляду встановлено, що техніка та особовий склад місцевих пожежних команд Берездівської та Ганнопільської громад  готові до дій за призначенням.
   Наприкінці інспекції сільська пожежна   команда СЛП «Великоскнитське» отримала від Головного управління ДСНС в  Хмельницькій області комплекти бойового одягу.