14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття. Вони виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.
Від імені Ганнопільської сільської ради дозвольте висловити співчуття усім, кому довелось відчути біль втрати рідних і близьких, усім, хто потребує постійної допомоги та піклування.
Ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!