20 липня - строк оплати за розподіл (доставку) газу за липень.

Дата: 18.07.2024 16:46

Сплатити за доставку газу можна зручно та безпечно через свій  Особистий кабінет.  Не потрібно йти у спеку в банк або на пошту!

Зареєструвавшись – споживачі отримують можливість вносити показники, сплачувати за доставку газу, контролювати його використання, переглядати історію оплат та переданих раніше показань, роздруковувати рахунок за себе та своїх рідних і близьких.

Адже один Особистий кабінет дозволяє супроводжувати необмежену кількість особових рахунків, попередньо додавши їх.

Як легко зареєструватись?

- зайдіть на сайт "Газмережі" або Хмельницької філії "Газмережі"

- натисніть віконечко- ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ Фото без описуЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

- оберіть свого Оператора ГРМ - Хмельницьку філію «Газмережі»;

- введіть номер особового рахунку, який починається на 1400;

- вкажіть перші три літери прізвища власника особового рахунку та e-mail, на який буде надісланий лист-підтвердження реєстрації;

- сформуйте надійний пароль та запам’ятайте його.

Усе! Вітаємо в особистому кабінеті Хмельницької філії «Газмережі»!

Дякуємо за вчасні розрахунки, адже кожна вчасно сплачена гривня - інвестиція у стабільну та безпечну роботу газорозподільної системи Хмельниччини та можливість 24/7 отримувати блакитне паливо.

Бережіть себе та рідних!