В пам’ять про Захисників України які загинули внаслідок російсько-української війни висадили дубовий гай.

Дата: 31.05.2023 16:44

За ініціативою колективу філії “Славутське лісове господарство” ДП «Ліси України» на Славутчині висадили дубовий гай пам’яті Захисників України.

До цієї справи доєдналися представники Ганнопільської громади – секретар сільської ради Наталія ТРАЧ та спеціаліст юрисконсульт – Олег ЗАКУСИЛО.

Загалом висаджено 123 саджанці дуба.

Ділянка та усі необхідні матеріали підготовлені колективом Славутського лісового господарства, а розміщена вона поблизу Славутської громади в районі “Нового кладовища”.

💬