Шановні працівники з казначейства! Сьогодні відзначають День казначейства України, і ми хочемо висловити щирі вітання з цим важливим святом.

Дата: 27.04.2023 10:14

Ваша робота має велике значення для фінансової стабільності нашої держави, адже саме ви забезпечуєте належний рівень фінансової дисципліни та контролюєте виконання бюджетних програм і проектів. Це свято є нагадуванням про важливість вашої роботи та зобов'язань, які ви маєте перед нашою державою та громадянами. Висловлюємо вам подяку за вашу відданість та професіоналізм, а також бажаємо мирного неба, міцного здоров'я, творчого натхнення та успіхів у всіх завданнях. Нехай ваша робота завжди буде ефективною та високо оціненою, високих досягнень та нових професійних здобутків!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.