Дорогі жителі та гості Ганнопільської громади! Щиро вітаємо вас з Великоднем!

Дата: 15.04.2023 22:09

Ми бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!

Це свято нагадує нам, що віра – потужніша за всю ворожу зброю, а надія – сильніша за будь-які погрози ворога. Що хоробрість та звитяга у всі часи беруть гору над жорстокістю і підлістю. І правда – завжди перемагає навіть найбільше зло. А любов переможе ненависть.

Щодня ми дякуємо нашим Збройним Силам за можливість жити і працювати, дякуємо за віру, силу та незламність! І також не втомлюємося дякувати усім за згуртовану працю для підтримки наших захисників, за громадянську активність і людяність.

У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаємо вам радості, злагоди й добра. Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам сили перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! Щастям, теплом і любов’ю наповняться ваші домівки, а віра ніколи не полишає серця!

Гарних свят, щастя і оновлення, яке несе у собі Великдень!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.