5 багатодітних родин у яких виховується 15 діток з числа внутрішньо переміщених осіб, що проживають у Ганнопільській громаді отримали зимовий одяг та взуття

Дата: 29.10.2022 21:18

Таку турботу вони відчули завдяки спільному проекту Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та ЮНІСЕФ. В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує підтримки та матеріальної допомоги стає важко знайти тих, хто здатний сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щирість повернуться до Вас сторицею. Миру усім нам!