Шановні нотаріуси!

Дата: 02.09.2022 14:12

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем нотаріату! Це свято людей, які своєю повсякденною працею стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян та непорушність закону.

Ваш вибір професії – це вибір шляху справедливості, відданості та цілеспрямованості.

З нагоди професійного свята бажаємо, щоб ви й надалі залишалася взірцем чесності, порядності та відповідальності. Хай вашу діяльність супроводжують мир, злагода, людяність і щире слово. Бажаємо здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків на професійній ниві в ім’я розвитку й процвітання нашої держави.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.