ВЛАСНИКИ БІЗНЕСУ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЕВАКУЙОВУВАТИ ЛЮДЕЙ ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

Дата: 14.07.2022 16:34

Від­по­від­ний на­каз 11 липня під­пи­сав на­чаль­ник Хмель­ницької об­ласної вій­сько­вої ад­мі­ніс­тра­ції Сер­гій Га­ма­лій.

У ньому йдеть­ся, що під час по­віт­ря­ної три­во­ги із зак­ла­дів тор­гівлі та роз­ва­жаль­них по­вин­ні в обов’яз­ко­во­му по­ряд­ку ева­куйову­ва­ти усіх від­ві­ду­ва­чів.

Зок­ре­ма це сто­су­єть­ся су­пер­марке­тів, зак­ла­дів хар­чу­ван­ня, спор­тза­лів то­що.

Ок­рім то­го, що під час заг­ро­зи від­ві­ду­ва­чі ма­ють по­ки­ну­ти ви­щев­ка­за­ні зак­ла­ди, їх ма­ють по­ві­до­ми­ти про сиг­нал три­во­ги, за­хо­ди без­пе­ки та най­ближ­чі ук­риття.

Крім то­го, пер­со­нал зак­ла­дів має прой­ти від­по­від­не нав­чання.