12 липня, відзначають величне свято Первоверховних Святих Апостолів Петра і Павла.

Дата: 12.07.2022 09:23

Апостоли Петро і Павло особливо шануються, як учні Ісуса Христа, які зробили вагомий внесок у розвиток християнства. Тверда віра та сподвижницька праця апостолів стала фундаментом церкви, а їх приклад надихав мільйони християн на моральне вдосконалення та зростання у вірі.

Тож в такий славний  день зі щирого серця вітаємо Вас із цим великим святом! Бажаємо міцного здоров`я, щастя й добробуту кожній родині, Божої милості, добра та процвітання, щоб наша Україна з ласки Божої була обдарована миром, єдністю та достатком.

Бережімо Україну і нехай Святі та Всевишній будуть нам у поміч!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.

Бережімо Україну і нехай Святі та Всевишній будуть нам у поміч!