ДОБРОГО РАНКУ ! Шановні жителі громади!

Дата: 26.02.2022 08:02

Вже ДРУГИЙ ДЕНЬ ПОСПІЛЬ тривають військові дії майже на всій території нашої держави. Ми всі уважно слідкуємо за останніми новинами з офіційних джерел. Ситуація є напруженою. Просимо всіх залишатися по своїх домівках, без надмірної потреби не варто рухатися по вулицях. І максимально зберігайте спокій!!! Про всяк випадок, біля кожного з вас повинні бути ваші документи, теплий одяг, ліки. Наразі в нашій громаді все спокійно. Працюють аптеки і торгівельні заклади, амбулаторія. В м. Славута працюють банки, готівку можна отримати в банкоматах. Магазини поповнюються продуктами харчування. Звертаємо вашу увагу, що жителям громади в разі артобстрілів необхідно укриватися в підвалах, погребах. І максимально зберігайте спокій!!! Вся подальша інформація буде висвітлена на фейсбук сторінці та на вебсайті. Нехай береже нас Господь.