ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА!

Дата: 05.12.2021 05:00

З днем тих, хто заради інших, заради тих, хто потребує підтримки й допомоги, готовий жертвувати своїм комфортом і добробутом, часом і своїм здоров’ям.

Волонтерство – це стовідсотково покликання, прагнення щирої і високодуховної людини зробити світ кращим, допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки. Це потужний громадський рух, неймовірний імпульс високого добра, найшляхетніша людська діяльність.

Завдяки праці волонтерів зла стає менше у світі, хворі, самотні, незахищені люди отримують опіку і тепло добрих сердець.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, за сміливість, наполегливість, за вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі.

Нехай ваше добро повертається до вас сторицею!

Здоров’я вам, сил, невичерпної енергії, однодумців і людської вдячності!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарити МЕДВЕДЮК.