Сьогодні, 28 серпня, усі православні християни відзначають величне свято Успіння Пресвятої Богородиці.

Дата: 28.08.2021 08:18

В цей день згадують Богородицю Діву Марію, яка протягом  двох тисяч років є ідеалом християнки, матері, жінки.

Успіння Богородиці - день, коли Діва Марія завершила своє земне життя, а її тіло й душу Ісус Христос забрав на небо.

Вітаємо усіх жителів громади зі святом Успіння Пресвятої Богородиці. В цей світлий день зичимо усім вірянам миру, добра, правди і любові. Нехай Пресвята Богородиця допомагає у всіх добрих справах. Нехай Ваші серця будуть сповнені надій без розчарувань. Нехай ангели бережуть від напастей, а добре слово завжди підбадьорить і дасть сили для подальшого шляху. Здоров’я та процвітання всім родинам, щоб ніякі напасті не видалися на їх частку. Божої милості та заступництва Діви Марії усім українським родинам.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.