Щиро вітаємо усіх працівників торгівлі з професійним святом!

Дата: 23.07.2021 08:24

Наше повсякденне життя, з його турботами і потребами, неможливо уявити без сфери торгівлі. Ви є представниками тієї важливої професії, від якої залежить зручність та комфорт мешканців нашої громади. Розвиток торговельної мережі, висока якість надання послуг та культура обслуговування населення - це результат вашої непростої роботи. У переддень професійного свята зичимо всім причетним до цієї важливої сфери діяльності, творчих сил і натхнення, витримки і оптимізму, миру, щастя, добра, віри у майбуття України! Бажаємо вам достатку, розвитку, здоров’я та сімейного затишку і головне – вдячності від ваших покупців. Нехай ваша робота приносить вам задоволення й стійкий прибуток. Зі святом!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.