Шановні співробітники кримінального розшуку області!Щиро вітаємо вас з Днем працівників кримінального розшуку України!

Дата: 15.04.2021 09:00

Ваша щоденна, повна небезпеки праця сформували у населення образ мужнього і рішучого професіонала, що протистоїть злочинним посяганням.

Дозвольте зі щирого серця привітати вас зі святом. Нехай мужність, рішучість та твердість характеру,  дозволять вирішувати одне з найважливіших державних завдань — дотримання законності і правопорядку.
Бажаємо вам перш за все міцного здоров’я, великої сили волі, терпіння та успіху. Нехай Господь береже вас від бід і зла. Нехай удача супроводжує вас завжди. Більше вам радісних, успішних днів, більше розкритих справ. Величезного професійного вміння, сімейного щастя і везіння. Мирних вам перемог, щастя в особистому житті, міцного здоров’я і довгих-довгих років життя!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.