Шановні жителі Ганнопільської громади, вітаємо Вас з Днем родини!

Дата: 08.07.2020 08:33

Фото без опису Родина - це цеглинка з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Саме в українських родинах зберігаються національні традиції та звичаї наших предків. Вона є найбільшим скарбом, це прихисток і підтримка, щастя материнства і батьківства. Саме вона формує характер та життєві орієнтири громадян. Бажаємо в цей привітний літній день Вам міцного здоров’я, щасливої долі, сімейного затишку та тепла. Нехай у Ваших сім'ях завжди панує добробут, благополуччя та щастя, а внутрішня атмосфера в сім’ях будується на любові, терпінні і повазі до кожного члена родини. А ще: низький уклін усім батькам, які виховали патріотів і мужніх захисників України!