Шановні працівники державної служби!

Дата: 23.06.2020 10:40

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня державної служби. Нехай чесність та відповідальність будуть незмінними супутниками при виконанні почесного обов’язку – служінню народу України. Бажаю Вам міцного здоров'я, творчого натхнення у вашій нелегкій та відповідальній роботі, високої професійної майстерності. Нехай з вами завжди буде мудрість, витримка і сила духу, які допоможуть зробити все можливе для створення економічно сильного, соціально заможного та духовно багатого краю, а ваші дії будуть мудрими, щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Щоб кожен день вашого життя був щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою, голова Ганнопільської ОТГ

Фото без описуМаргарита Медведюк