Відбувся концерт

Дата: 12.02.2018 13:09

В Ганнопільській громаді за ініціативою сільського голови М.І.Медведюк в чотирьох сільських будинках культури відбулись  святкові концерти за участю переможця  проекту «Голос країни» Івана Ганзери та заслуженого артиста України Олександра Зайченка. Репертуар складався з ліричної та жартівливої музики, під час концерту запрошені гості ділились з глядачами своєю життєвою долею та розповідями про свої досягнення. Виступ артистів вразив своєю душевністю і простотою, а присутні отримали масу позитивних вражень від перегляду концертної програми.

По завершенню концерту М.І.Медведюк  від імені усіх глядачів щиро подякувала гостям за подарований чудовий настрій і активну життєву позицію.