Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Ганнопільської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік».

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна» виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради виносить на публічне обговорення проект рішення Ганнопільської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» та аналіз його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження громадян, юридичних осіб, об’єднань до розробника приймаються виконавчим комітетом Ганнопільської сільської ради у письмовій формі впродовж місяця з дня публікації повідомлення за адресою: 30030 Хмельницька область, Славутський район,  село Ганнопіль, вул.Миру, 18.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Ганнопільської сільської ради за посиланням: https://gannopilska-gromada.gov.ua