Шановні жителі громади! Сьогодні, 6 грудня, за новоюліанським календарем Православна церква України та її парафіяни відзначать День Миколи Чудотворця.

Дата: 07.12.2023 11:49

Цей день у кожного з нас асоціюється з милосердям, добром і маленьким дивом, а ще об'єднує нас у спільній молитві Святому Миколаю про захист наших воїнів і перемогу України. У цей надзвичайно складний для нашої країни час, усі ми – і дорослі, і діти, сподіваємося лише на одне – якнайшвидше звільнення окупованих територій, перемогу України та настання миру на рідній землі.
Тож нехай цей день об’єднає у теплому колі кожну родину, стане гарним приводом подарувати радість дорогим людям, зігріти увагою своїх рідних і близьких.
Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю наші серця. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожен сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей, а всі негаразди проходять повз.
Бажаємо усім Божої благодаті, життєвої наснаги та віри у краще майбутнє!
З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.