Шановні жителі громади! Сьогодні, 6 грудня, за новоюліанським календарем Православна церква України та її парафіяни відзначать День Миколи Чудотворця.
Дата: 07.12.2023 11:49
Кількість переглядів: 66
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404941/eecc9090670b546a59f56c9f7d2ee526.jpg)
Цей день у кожного з нас асоціюється з милосердям, добром і маленьким дивом, а ще об'єднує нас у спільній молитві Святому Миколаю про захист наших воїнів і перемогу України. У цей надзвичайно складний для нашої країни час, усі ми – і дорослі, і діти, сподіваємося лише на одне – якнайшвидше звільнення окупованих територій, перемогу України та настання миру на рідній землі.
Тож нехай цей день об’єднає у теплому колі кожну родину, стане гарним приводом подарувати радість дорогим людям, зігріти увагою своїх рідних і близьких.
Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю наші серця. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожен сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей, а всі негаразди проходять повз.
Бажаємо усім Божої благодаті, життєвої наснаги та віри у краще майбутнє!
З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.