Дорога громадо! Щиро вітаємо вас зі світлим християнським святом Перший Спас, Спас на воді, Маковея - це народні назви великого християнського свята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, яке відзначають у перший день Успенського пос

Дата: 14.08.2023 09:50

За церковними традиціями, в цей день у церквах святять воду, квіти й мак, які до церкви несуть люди. Це свято сіє в серцях радість і добробут, наближує нас одне до одного, згуртовує духовно, щоб ми були єдині.

Сьогодні є дуже багато проблем, але в єднанні спільно ми обов’язково їх подолаємо.

Бажаємо всім міцного здоров`я, миру та злагоди, достатку, процвітання ваших родин. А у ваших серцях, щоб завжди була справжня єдність.

Хай цей день запам’ятається нам усім вабливим ароматом запашного меду та пухкої макової випічки, а думки очистяться від негативу і тривоги.

Бажаємо Господнього милосердя та твердої віри! Рясних Божих благословень кожній родині!

З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.