Дорогі жителі Ганнопільської громади! Прийміть щирі та сердечні вітання з Міжнародним Днем родини!

Дата: 08.07.2022 09:24

Родина – найсвятіше, найцінніше, що є в житті кожної людини. Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя… У душі оселяється спокій та гармонія, якщо ти знаєш, що уся твоя родина щаслива і здорова.

Зичимо вашим родинам миру, злагоди, достатку! Хай домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння!

Нехай у Вашому житті буде якомога більше радості та світла!

Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою.

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.