Шановна громадо!

Дата: 24.04.2022 03:00

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту! Зичимо, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували усіх нас, давав сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Воскресіння Христа, або Пасха – символізує звільнення від усього поганого, та утверджує нашу віру і надію у серці, адже це великий дарунок Господньої любові.
     Щороку це свято відгукується у наших серцях радістю. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, воно нам дає віру в себе і опору в житті.
    Тож у цей урочистий день бажаємо блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — рідні та друзі.
Бажаємо, щоб світлі Пасхальні дні поклали благодатні початки нових перемог і звершень. Хай за Великоднім столом рідні та близькі люди знову відчують себе єдиною родиною.
Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.

Зі Святом Пасхи!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.