ЩИРО ВІТАЄМО ХРИСТИЯН ЗАХІДНОГО ОБРЯДУ З ВЕЛИКИМ ДНЕМ СВІТЛОГО ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ!

Дата: 17.04.2022 07:23

У цей світлий весняний день побажання миру, добра, любові та Божої благодаті адресую тим, хто відзначає Великдень за григоріанським календарем. Для кожного з нас, незалежно від конфесійної приналежності, Світле Христове Воскресіння є одним з найважливіших та шанованих свят у році. Ми чекаємо його з відкритим серцем і трепетом в душі, намагаємося навести лад у наших домівках, очистити душі, переоцінюємо цінності та плекаємо нові надії. У ці дні ми молимося за наших близьких та рідних, за українську землю та народ і просимо Божого благословення для усіх нас. Ми просимо миру, Божої благодаті для кожної української родини. І полишаючи сумніви та безнадію, як ніколи палко віримо в силу любові й добра. Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування. Віримо, що зі світлими помислами, щирою молитвою та любов’ю один до одного ми зуміємо подолати всі негаразди. У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаємо Вам радості, злагоди й добра. Аби щастям, теплом і любов’ю повнились Ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця! Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї! Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З найкращими побажаннями, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.