Сьогодні День українського добровольця.

Дата: 14.03.2022 09:40

Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

Сучасні події, які підштовхнули офіційні державні структури до створення цього Дня, мали свій початок з чергової агресії і окупації українських земель.

У цей, один з найскладніших для країни і світу моментів історії повномасштабної війни, першими на допомогу прийшли саме прості українські добровольці.

Саме добровольці першими виступили проти агресора, зіткнувшись з російськими силами лицем до лиця.

Сьогодні, вшануймо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

З Днем українського добровольця!