ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 15.09.2021 12:57

Славутська ДПІ нагадує громадянам, які отримали повідомлення-рішення від ГУ ДПС у Хмельницькій області про розмір земельного податку на 2021 рік, та/або повідомлення-рішення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2020 рік, що Вашим обов’язком є сплата розрахованої суми протягом 60 днів від дати  отримання такого повідомлення.

Граничний термін сплати визначених в рішеннях-повідомленнях податкових зобов’язань минув 30 серпня 2021 року.

Сума узгодженого грошового зобов'язання , яке не сплачене платником податків у встановлений Податковим кодексом строк, є податковим боргом.  Тому    прохання до мешканців громади  самостійно   сплатити нарахований податок. В разі несплати  контролюючий орган має право звернутись до суду з позовом про стягнення боргу.

При  наявності сумнівів щодо правомірності та правильності  нарахованих  сум, чи виникнення інших питань щодо розміру майнових  податків необхідно терміново  звернутись до спеціалістів ГУ ДПС у Хмельницькій області за адресою  м. Славута, вул. Козацька, 26, кабінет № 101 та кабінет 204 або зателефонувати за такими номерами : 7-05-37; 7-02-15; 7-12-95.

Славутська ДПІ