Прийміть щирі вітання із Яблучним Спасом!

Дата: 19.08.2021 08:31

19 серпня ми святкуємо Яблучний Спас,  який також називають Преображенням Господнім. Саме сьогодні літо переходить в осінь, настає Преображення не тільки Господа нашого, але й природи.

У це свято за древнім церковним звичаєм святять груші, яблука, мед і обжинкові вінки або жмут колосся жита й пшениці. Тому в народі цей день називають Другим, або Яблучним, Спасом. Свято Преображення обрано для благословення плодів, бо в Єрусалимі саме в ту пору дозрівав виноград, який і прийнято освячувати в цей день. Церква, благословляючи принесені плоди, утверджує думку про те, що все — від людини до рослини — повинно бути присвячене Богу як Його творіння.

Вітаємо Вас з цим світлим і по-справжньому великим святом! Нехай Преображення Господнє наповнить наші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди!

Хочемо побажати всім нам щедрих дарів природи і багатого врожаю, великої радості на душі і доброї надії в серці, щирого щастя і добробуту.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.