ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2021 08:27

Цей День, не дивлячись ні на що, назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї батьківщини. День пам’яті Героїв Крут. 29 січня українці вшановують пам’ять Героїв подій 1918 року. Тоді, недалеко від залізничної станції Крути, що на Чернігівщині, студентський курінь з 300 юнаків вступив у нерівний бій з військами більшовиків. Він тривав понад 5 годин. Ціною власного життя Герої Крут зупинили наступ ворожої навали на декілька днів. Сьогодні наші захисники, як і тоді під Крутами та в інших історичних битвах, відстоюють незалежність та соборність України. Подальша розбудова Збройних Сил України, є запорукою суверенітету нашої держави. З цієї нагоди у Ганнопільській громаді відбулося ряд тематичних заходів у навчальних закладах і бібліотеках.