ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ РАЙОНУ!

Дата: 01.12.2020 14:40

Обравши свою відповідальну професію, кожен із вас свідомо став людиною, яка чесно і сумлінно має служити високим ідеалам правової держави, бути взірцем чуйного ставлення і високого фахового рівня у відносинах з громадянами. Цим ви заслужили визнання і повагу в суспільстві як непохитні охоронці прав та свобод людини, законних державних інтересів. Щиро вітаю вас з професійним святом. Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження політичної стабільності, зміцнення правопорядку. Бажаємо й надалі гідно виконувати покладені на вас повноваження, сприяючи розвитку України. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя й благополуччя, творчої наснаги та наполегливості в досягненні благородної мети – забезпечення панування Права і Закону в ім’я людини і зміцнення авторитету України. З повагою, голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.